Diskusní téma: Litobratřice - Troskotovice

Datum 12.11.2012
Vložil Paša
Titulek Re: jsi trpnej

Vážená dámo, vážený pane - Jen já.
Rád bych reagoval na Váš článek. Původně jsem nechtěl po první větě, ale po dalším přečtení už bohužel musím. Nerad bych tady na tomto webu dělal střelnici, ale vážím si každého názoru, ať už pozitivního nebo negativního. Nevadí mi, že si o mě někdo myslí, že jsem trapnej a nedotknutelný. To smetu jednou větou. Pro tým Lopatova se již necítím jako extra posila, ale snažím se pro něj dělat maximum a to mi stačí a i když to tak v zápase možná nevypadá, je to jenom z důvodu hecu, jak pro mě, tak i pro ostatní, ale nikdy to nemyslím ve zlém. To už by jsme se třeba s brašulou pozabíjeli na hřišti a to jsme rodina :-). Nedělá mi problém napsat, že jsem stál za ... aj. Toď vše.

Ovšem nepochopil jsem věty zhazování mančaftu a kazení od Surovců. Domnívám se vážený odborníku, že Mira je ještě určitě jeden z nejlepších hráčů v týmu a fotbal určitě nekazí. A docela mě pobaví, že zhazuju tým. Takže vážený jednou pro vždy - Těch kluků si vážím každého na 1000% a projev, kterým jim to dávám znát, je prostě můj, protože takový jsem, ať už to někdo chápe nebo ne a zapiště si za uši, že fotbal v Lopatově nedělají individuailty, ale všichni co měli co dočinění se Sokolem. Ať tam sbírali kameny na hřišti, přišli povzbudit na fotbal, pomohli při akcích konaných Sokolem a jiné - těch si všech nesmírně vážím, jim děkuji a určitě je nikdy nechci zhazovat!!! Jestli to tak chápete, tak si zřejmě nerozumíme!!!

Pokud napíšu, že jsme stáli při hře za prd, tak jen z důvodu, co slyším od našich fanoušků z čáry a někteří z nich tomu opravdu rozumí a i já sám to tak z předvedené hry cítím. Navíc jestli jste si všiml, tak dokonce i chválím, ale to Vám zřejmě ušlo.

Takže co se týče Vás, moc upřímně děkuji za Vaši kritiku a budu rád, když se spolu sejdeme na pivu. Rád si Vás poslechnu a nechám se inspirovat, jak tuto práci dělat lépe. Pivo platím.

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jaroslav Zicha

Trenér

 

 

 

Přezdívka: Ježek

Datum narození: 30.08.1957

Výška: 176 cm

Váha: 87 kg

Zajímavost: Ježek dovedl Lopatov jako první trenér do III. třídy. Na počest si musel oholit svůj knír, který si pěstoval od vojny!!!

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode