Diskusní téma: Litobratřice-Suchohrdly

Datum 16.06.2011
Vložil Paša
Titulek V rychlosti

K sobotnímu fotbálku jenom krátce...
V první půli jsem měl vcelku radost z předvedené hry, určitě jsme byli rovnocení soupeři a hlavně se nám podařilo vstřelit první branku, ale co se dělo poté...
Určitě bychom neměli dostávat branku hned po rozehrání - viz. i začátek zápasu
v Loděnicích. Jestli je to tím, že je v nás eufórie ze vstřeleného gólu nebo laksní přístup hned na začátku stylem ono to nějak dopadne...
V druhé půlce jsme odcházeli jeden po druhým fyzicky a začalo to klasickým nevracením se, křečemi aj.
Nikdo jsme nečekali, že Sušky přejedeme, ale docela jsem byl naštvanej potom co jsme zjistili, že jsou hratelní a my s něma dokážem udržet krok - pokud na to máme fyzicky.
Potom mě docela vytočí nad rámec, že některé hvězdy v našem týmu radši budou před zápasem chlastat a honit machry kolik nocí vydrží nespat. Opravdu ušlechtilé, akorát nevím jestli si uvědomují, že tímto přístupem škodí celému týmu a pak mají kecy na ostatní, ať mají lepší přístup a nedělají si z toho prdel.

Nyní, jsme již zachráněni, ale pokud pojedeme tímto tempem, tak se budeme pleskat pořád dole a bát se o to, aby jsme nespadli do úplné prdele a hráli s celky, které si prvně rády kopnou do protihráče a potom snad trefí balón.
Takže si každý uvědomme, že je potřeba se někdy radši pořádně proběhnout, než ukazovat, že si prohodím pod kolenem balón třicetkrát dokola. V zápase je to zcela na ... .
Jinak ať tady jenom nezvracím, díky za udržení ve skupině ...

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jaroslav Zicha

Trenér

 

 

 

Přezdívka: Ježek

Datum narození: 30.08.1957

Výška: 176 cm

Váha: 87 kg

Zajímavost: Ježek dovedl Lopatov jako první trenér do III. třídy. Na počest si musel oholit svůj knír, který si pěstoval od vojny!!!

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode