Diskusní téma: Litobratřice-Hrušovany

Datum 31.05.2011
Vložil Lájoš
Titulek výkon proti Hrušovanům

Po zahajovacím hvizdu zápasu,kdy jsme s Hrušovanama držely krok zhruba 5.min., následovala hluchá 20-ti minutovka, kdy jsme na soupeře nemohly najít recept. Většinou se hrálo ve středu hřiště, nebo před naší brankou. Ale i v té hluché části naší hry byly hlasité místa, kdy sme se dostaly do gólových šancí.
Po chvíli se průběh hry doslova otočil ( El Presidento Francesko udal důvod zranění Hrušovanského hráče) a my sme se dostaly na koně. Kluci přehodili na vyšší rychlostní stupeň a začali nemilosrdně dobívat Hrušovanskou svatyni. Bohužel už nezbývalo v 1. půli dost času a píšťalka rozhodčího ukončila valící se lavinu Lopatovských útoků na Hrušovanské hráče, kteří byli určitě rádi, že se šlo do kabin za stavu 0:0. 2. pol. jakoby kopíroval konec 1. pol. Kluci tlačili bojovali a soupeře téměř k ničemu nepustili. Nakonec to tam padlo a z derby sme si zaslouženě odnesly cenné 3 body, které můžou znamenat záchranu. Co k tomu dodat. Asi nejlepší kolektivní výkon jara, ne-li této sezóny. Hoši na sebe mluvili, byla střelba, centry lítaly z leva i z prava, zafungoval presink, kterej mi v posledních zápasech hodně chyběl. Samozřejmě to není na jednom hráči, ale na celém mančaftu a v tomto zápase konečně všichni makali. Jen škoda, že se musíme na ten gól tak nadřít. Chtěl bych poděkovat také všem fanouškům, obzvlášť borcům z Čáslavic (Lopatovskej fanda promine :D), kteří hlasitě podporovali náš tým a velkou měrou přispěli k našemu vítězství. Příští zápas sehrajeme v Jiřicích v sobotu 4.6.2011 v 16:30 proti týmu z Vedrovic. Pokud kluci zopakují stejnej výkon jako proti Hrušovanům, máme se na co těšit a doufat v co nejvíc vstřelených branek s vidinou tří bodů a odpoutání se ze sestupových vod :D. GL Lájoš