Diskusní téma: Horní Kounice B - Litobratřice

Datum 02.05.2010
Vložil francesko
Titulek Dolní Kounice : Litobratřice 0 :4

Hodnocení dnešního zápasu : Vše začalo už před hodama kdy Paša vymontoval ze svého firemního vozidla navigaci (aby měl dát co do tomboly) a poté týden na to netrefí na hřiště soupeře. Ale co je nejhorší , že nejede sám (ani by jsme si nevšimli že tam není :) )ale naleží ještě našeho nejlepšího jarního kanonýra a bezchybného stopera :).Ba co hůř já jsem si nechal kopačky doma.Naštěstí hrajeme za čtrnáct dní v Grusbachu tak nemůže zabloudit a potom ho vezmu na tyč až pojedem do Vlasek.
Ale i tak jsme hráli dobře a vytvářeli si šance , bohužel neproměnovali. Na obranu čobika bych uvedl že se ocitl poprvé v životě ve vápně soupeře a tak nezakončil golem , balíček si našel nový idol (viz foto kabina)a tak jsme po trvalé převaze v 1. půli odcházeli s mankem 0 :2 .
Do druhé půle jsme vlétli jako vyměnění a z čerstvými silami - 15 vt. 0:3 .
Potom už to byla křeč neproměněné šance (vyjma Mondie) .
ten nekonpromisně zavěsil jak já v nejlepších letech proti Želetavě - 0:4 !!!
Další zpestření byl pokus o vyvedení nespokojeného diváka s výkonem rozhodčího (hluchý na jedno ucho a slepý na jedno oko) pořadatelskou službou , kterou jsem tam nikde neviděl. :))
Vše završil Karel Novosad abych mu jako zástupce tj proplatil krabičku cigaret.

 

Vyhledávání

Tréninky od 18:00 každý pátek !!!

Náš tým

Jaroslav Zicha

Trenér

 

 

 

Přezdívka: Ježek

Datum narození: 30.08.1957

Výška: 176 cm

Váha: 87 kg

Zajímavost: Ježek dovedl Lopatov jako první trenér do III. třídy. Na počest si musel oholit svůj knír, který si pěstoval od vojny!!!

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode